Teenused

Midagi enamat, kui lihtsalt küttekolle ja soe ruum

Kütteseadmed pole tänapäeval pelgalt praktilise väärtusega seadmed, vaid ühtlasi ka sisekujunduselemendid nii kodus kui ka ühiskondlikes ruumides. Ahjuproff OÜ on ettevõte, kes ühendab meisterlikult kasuliku kauniga. Elame kliimavöötmes, kus suurem osa aastast on niiske ja külm, mistõttu küttekolle võiks olla igas majapidamises võimaldamaks soojust ja ilu just siis, kui teie seda soovite. Ehitades maja, tasuks kütteseade planeerida enne ehituse algust ja koos pottseppaga, sest nii küttekolle kui korsten võtavad ruumi ning peavad ühtlasi vastama tuleohutuse eeskirjadele. Enne kui otsustad ühe või teise pottsepa kasuks, uuri tema tausta: palju ta varem on ehitanud ja mida ning tee enda jaoks selgeks, kas ta suudab ehitada sinu vajadustele vastava küttekolde. Kindlasti peab pottsepp omama kutsetunnistust, mis vastab Eesti Vabariigi seadustele. Valesti ehitatud kütteseade võib kasu asemel tuua kaasa hoopis suurt kahju. Ahjuproff ehitab ahjusid, kaminahjusid, kaminaid, pliite, lesosid, korstnaid, pitsaahjusid välikööke ja teisi kütteseadeid. Teostatakse kindakrohvi, müüriladumist, üldehitustöid ja talvel lumekoristust. Antakse eksperthinnanguid ja konsultatsioone.

Ettevõte lähtub kliendi vajadustest ja soovidest: kliendil on võimalik ise, vastavalt enda maitsele kujundada küttekolle, järgides sealjuures ehitusnorme. Koostöös kliendiga luuakse just selline pliit, ahi, kamin või korsten, mis sobib tema koduga. Soovil teostatakse ka 3D joonis küttesüsteemist. Ahjuproffi meistrid omavad kutsetunnistusi, mis on vastavuses Eesti Vabariigi seadustega. Teostatud tööd antakse üle koos dokumentatsiooniga ning tehtud töödel on garantii.
Tõeline pottseppmeister on kui kunstnik, insener  ja meistrimees ühes isikus: tõeliselt hea töö valmib siis kui tehnilised teadmised ja nn. “kuldsed käed” on kombineeritud ilumeelega. Et tänapäeval on kütmise põhitõed sageli üsna unustusehõlma vajunud, siis vältimaks vigu värskenda oma teadmisi puiduga kütmise ABCst, klikkides siin: Kütmine
Tutvu Ahjuproff OÜ teostatud töödega külastades ettevõtte Facebooki lehekülge: Facebook